www.suszarki-basenowe.pl

Polecane

 • Suszarka basenowa do włosów STH 2400 Z

  Suszarka basenowa do włosów STH 2400 Z

  2199.99   2028.27

  Więcej
 • Uniwersalna suszarka basenowa 800W

  Uniwersalna suszarka basenowa 800W

  199.99   188.56

  Więcej
 • Suszarka basenowa do włosów TB 80 A

  Suszarka basenowa do włosów TB 80 A

  999.99   810.57

  WięcejSuszarki Basenowe do Włosów

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważną rzeczą po wizycie na basenie jest dokładne wysuszenie całego ciała – zwłaszcza, jeśli odwiedziliśmy basen kryty, a na zewnątrz nie ma sprzyjającej temperatury. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na włosy – nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych, bowiem mokre włosy w zimie są niemałym zagrożeniem dla zdrowia naszych zatok. 

Na szczęście, dzisiejsza oferta producentów suszarek basenowych jest niezwykle bogata i znajdują się z nich również suszarki do włosów, które spełnią oczekiwania każdego i doskonale sprawdzą się nawet w największych pływalniach i na basenach o szczególnej popularności. Wybierając suszarkę, która znajdzie się w pływalni powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim jej wytrzymałość na niekorzystne czynniki, których przecież na basenie nie brakuje – wśród nich najważniejsza jest na pewno wilgoć, toteż suszarki basenowe do włosów koniecznie powinny być odporne na szkodliwe działanie wody. 

Na basenach komercyjnych z całą pewnością niezwykle ważne okaże się to, czy dana suszarka współpracuje z modułami obsługującymi płatność za pomocą monet oraz to, czy posiada funkcję bezdotykowego uruchamiania za pośrednictwem podczerwieni.Strona stosuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.akceptuję